Pospolu - centrum komplexní péče o ženy

Jsme ženy, které se rozhodly spojit své profesní cíle a vytvořit pro ženy prostor, kde se nebudou bát zeptat na cokoliv:) Zároveň  nabízíme komplexní služby.

NAŠE SLUŽBY

- privátní služby

- předporodní kurz

- poporodní kurz

- kurz první pomoci a manipulace s miminkem

NAŠE AKCE

17. - 18. 2. 2024 - Předporodní kurz (víkendový)

Od března budou probíhat pravidelné lekce - Cvičení v těhotenství (středy 17:30-18:30 hod)

Pravidelně probíhá saunování pro maminky s dětmi

NÁŠ TÝM

Mgr. Markéta Smoleňová - POHYBOVÁ SPECIALISTKA

Jsem pohybová specialistka a specializuji se na individuální pohybovou terapii pro ženy, práci s chodidlem a porehabilitační péči. Vedu skupinové lekce zdravotního charakteru a workshopy cvičení v těhotenství a po porodu.

Kontakt: 774 905 527

 

Daniela Rybková, DiS. - FYZIOTERAPEUTKA

Jsem fyzioterapeutka a specializuji se na celostní gynekologickou fyzioterapii. Každá žena potřebuje podporu, naučit se vnímat své tělo, pečovat o své pánevní dno. Zabývám se gynekourologii a péči o jizvy po operacích. Nabízím individuální terapii dysfunkce pánevního dna. Vedu skupinové lekce cvičení pánevního dna.

Kontakt: 608 179 388

Tereza Šindelářová - PORODNÍ DULA

Jako dula doprovázím ženy a jejich partnery v těhotenství, při porodu a v poporodním období. Poskytuji individuální a skupinovou předporodní přípravu, doprovod k porodu, těhotenské a poporodní masáže a podporu v šestinedělí.

Kontakt: 773 495 613

 

Mgr. Vendula Šmalcová - SOUKROMÁ PORODNÍ ASISTENTKA

Pracuji jako porodní asistentka na porodním sále Slezské nemocnice v Opavě. Současně zde mohu ženy doprovázet a odborně o ně pečovat i jako soukromá porodní asistentka. Zaměřuji se na individuální a komplexní péči o ženu v těhotenství, při porodu a šestinedělí. Specializuji se na rebozo, aromaterapii a přípravu ženy k VBAC.

Kontakt: 737 312 453

Mgr. Jana Vašková - PSYCHOTERAPEUTKA

Jsem psychoterapeutka, koučka, lektorka, manažerka, odborná konzultantka. Ráda Vám nabídnu individuální i skupinovou psychoterapii. Pokud toužíte po relaxaci, dosycení a odložení všeho co Vám brání v radostném prožívání, budu se na Vás těšit na ženských kruzích, kde bude prostor pro sdílení i načerpání nového.

Kontakt: 724 751 227

Kateřina Purová - LAKTAČNÍ PORADKYNĚ

Jsem profesionální laktační poradkyně a lektorkou nošení dětí. Poskytuji individuální péči a podporu v oblastech kojení, mateřství a péče o ženu a dítě. Zaměřuje se na masáže pro ženy.

Kontakt: 725 075 343

Mgr. Marie Mikošková - VŠEOBECNÁ SESTRA 

Je zdravotní sestra se specializací na pediatrii a management, učitelka, ale v současnosti maminka na plný úvazek. V kurzu Vás provedu základy první pomoci u novorozenců/kojenců a šetrnou manipulací s těmi nejmenšími.

Kontakt: 731 499 641

 

 

                         

Další lekce
Pilates Aktivní máma Zdravá záda Cvičení po porodu - "Moje PD" - kurz Kruhový trénink Cvičení pro děti 1,5 - 11 let Fyzio jóga s fyzioterapeutkou Osobní trénink s Markétou Latina pro ženy Cvičení na velkých míčích s Markétou
Udělejte něco pro své zdraví a začněte cvičit hned.
+420 774 905 527
info@4pohyb.cz
Kylešovská 344 747 81 Otice