Cvičení pro děti 3 - 11 let

Naše děti

Zdravě a hravě – pohyb dětem

Jedná se o základní pohybové dovednosti dětí ve věku od 3 měsíců - 15 let. Smyslem cvičení je rozvíjet v dětech pozitivní vztah k pohybové aktivitě. Naše cvičení je zaměřené na základy gymnastické průpravy, na pohybové hry různého charakteru, na rozvoj motoriky aj. Děti se naučí jak správně pracovat se svým tělem, jak ho správně ovládat i zažijí spoustu zábavy při cvičení. Během cvičení pravidelně využíváme různých pomůcek (overbally, kužely, pěnové míčky, masážní podložky, gumy, velké míče, trampolínu aj.). Dbáme na zdravotní hledisko všech aktivit, snažíme se o individuální přístup ke každému dítěti, uvědomujeme si, že pro děti je nejdůležitější, aby bylo cvičení zábavou, proto děláme vše pro to, aby měli děti pohyb rádi a vracely se k němu i do budoucna.

 

Začínáme v týdnu od 6. 1. 2020

 

ÚTERÝ v 16:00 - DĚTI 3 - 6 let (Jana)

PONDĚLÍ v 15:45 hod - DĚTI 1. STUPEŇ ZŠ (Petra)

Pokud chcete získat více informací, tak mě neváhejte kontaktovat.

Na  lekci je nutné se objednat předem přes rezervační systém.

 

Něco málo o Petře

Zhruba deset let se Petra věnovala sportovní gymnastice, poté se věnovala Disco tancům. Pomáhala jako trenérka sportovní gymnastiky a nyní cvičí děti tady u nás ve studiu 4pohyb. Pracuje jako vychovatelka školní družiny na Základní škole v Oticích.

 

Certifikát                   

Cvičení s dětmi od 2,5 – 18 let, Academy Face Czech 

 

Studium:

Pedagog a vychovatel volného času, Univerzita Palackého v Olomouci CŽV

Specializace v pedagogice, Slezská univerzita v Opavě

Další lekce
Pilates s Markétou Zdravá záda Cvičení po porodu - "Moje PD" - kurz Kruhový trénink Cvičení pro děti 3 - 11 let Jóga Osobní trénink s Markétou Latina pro ženy s Víťou Cvičení na velkých míčích s Markétou
Udělejte něco pro své zdraví a začněte cvičit hned.
+420 774 905 527
info@4pohyb.cz
Kylešovská 344 747 81 Otice